O NÁS

Dobrý den,

jmenuji se Andrea Urbančíková a kynologie je mým koníčkem od roku 1992.

V posledních letech kynologických sportů v České republice značně přibylo a každý má možnost se svým pejskem si najít sport, který oběma vyhovuje.

S krásným kynologickým sportem zvaným obedience jsem se poprvé seznámila v srpnu roce 2008 na týdenním táboře pod vedením Milana Olivy ( stopy, obrana ) a Petry Floerschuetz ( obedience ).

Členem klubu Obedience jsem od roku 2009. V témže roce jsem se stala oficiálním instruktorem výcviku klubu Obedience CZ.

Od roku 2008 dobrovolně působím jako hlavní výcvikář v kynologickém klubu ZKO Plzeň – U Viaduktu.

Každoročně absolvuji několik seminářů, přednášek a víkendovek zaměřených na metody tréninku psů, metody pozitivního podmiňování a metody k odstranění nežádoucího chování psů u českých a zahraničních lektorů.

Náš sortiment byl zaměřen převážně na obedience pomůcky. První obedience pomůcky jsme si vyrobili už v roce 2009, když jsem začala pořádat obedience tréninky a závody v kynologickém klubu ZKO Plzeň - U Viaduktu .V té době byl u nás na trhu velmi omezený výběr obedience pomůcek a v zahraničí zas vysoké poštovné.

Věříme, že náš zájem o toto odvětví nám pomohl vytvořit sortiment , který se Vám bude líbit a zároveň najde praktické využití i v jiných kynologických sportech.

Pro členy klubu OBEDIENCE CZ jsme připravili 5% slevu na výrobky Akidog.

V případě zájmu o zakázkovou výrobu nás kontaktujte na našem e-mailu akidog@seznam.cz.